Odbij i Pokoloruj - 3 Pieczątki drewniane "Bob Budowniczy"

Odbij i Pokoloruj - 3 Pieczątki drewniane "Bob Budowniczy"
Odbij i Pokoloruj - 3 Pieczątki drewniane "Bob Budowniczy"

Pieczątki do kolorowania to zabawki, które od wielu lat cieszą się dużym powodzeniem wśród najmłodszych. Zabawa nimi sprawia dzieciom przyjemność, bo na pieczątkach są bohaterowie ulubionych bajek. Pieczątkami można się bawić na wiele sposobów: kolorować obrazki według własnej inwencji, tworzyć historyjki z bajkowymi postaciami, ozdabiać kolorowe karteczki i kartki urodzinowe. Z całą pewnością twoje dziecko wymyśli jak w inny sposób można wykorzystać pieczątki. W trosce o bezpieczeństwo twojego dziecka pieczątki zostały wykonane z wysokiej jakości produktów. Spraw swojemu dziecku przyjemność, wprowadzając go w kolorowy świat zabawy. W zestawie: 3 drewniane pieczątki, 3 kredki do kolorowania oraz 1 poduszka z tuszem.

Zabawka przeznaczona dla małych fanów bajki "Bob budowniczy". Każde dziecko może połączyć wspaniałą zabawę z rozwijaniem swojej kreatywności i zdolności manualnych.

Produkt zawiera 3 stemple wykonane z drewna, 3 kredki (żółta, niebieska, szara) oraz plastikowe niebieskie pudełko z gąbką nasączoną nietoksycznym tuszem. Zabawa polega na tworzeniu dowolnych artystycznych dzieł za pomocą wszystkich pieczątek. Wystarczy odcisnąć dowolny stempel w gąbce nasączonej tuszem i przenieść obrazek na kartkę. Dziecko może tworzyć dowolne kombinacje i cieszyć się upragnionym efektem, a zarazem rozwijać zręczność rąk i swoje zdolności manualne. 

Zawartość zestawu:

- 3 stemple: 4 x 4 x 2 cm

- 1 pudełko z gąbką: 9 x 6 cm

- 3 kredki: długość 9 cm

Dostępność: dostępne

Cena: 17,95 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl