O nas

izabawka.pl internetowy sklep z zabawkami to kolejny krok w rozwoju firmy KAMIX która od ponad 25 lat spełnia dziecięce marzenia. W naszym sklepie znajdziecie Państwo najróżniejsze zabawki, zarówno dla najmłodszych dzieci jak i tych trochę starszych.

Tworząc sklep położyliśmy ogromny nacisk na stronę informacyjną, dlatego większość produktów jest opisywana przez naszych ekspertów samodzielnie po wcześniejszym przetestowaniu. Staramy się aby opis przedmiotu był zarazem jak najbardziej rzeczowy i jednocześnie wystarczająco barwny aby oddać jego faktyczny stan. Jednak jeżeli opis i fotografie nie będą wystarczające zachęcamy do kontaktu e-mail bądź telefonicznego, gdzie nasz personel odpowie na każde Państwa pytanie.

Mamy ambicje aby nasz sklep w przyszłości stał się miejscem przyjaznym dla dzieci i rodziców, gdzie oprócz kupienia zabawki, będzie można dowiedzieć się o niej wszystkiego, poznać opinie i wymienić poglądy.

UWAGA! Sklep nie prowadzi odbiorów osobistych, ceny w poszczególnych punktach detalicznych mogą różnić się od cen na sklepie internetowym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl