LEGO Juniors to seria dedykowana dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat. Charakterystyczne dla tych zestawów jest prostota budowy, klocki są w rozmiarze klocków LEGO System, jednak dzięki specjalnym częściom i prostym instrukcjom nie zniechęcą dzieci do dalszej zabawy! Seria Juniors jest idealnym przystankiem między przejściem z klocków LEGO Duplo na klocki LEGO System!

LEGO Juniors 10759 Pościg Elastyny

LEGO Juniors 10759 Pościg Elastyny
LEGO Juniors 10759 Pościg Elastyny

Zobacz, tam na dachu! Wygaszacz ekranu próbuje włamać się do satelity! Pomóż Elastynie dojechać do budynku na motorze, ale uważaj na obracającą się turbinę. Wdrap się na dach, zeskocz z billboardu i rozciąąąąąągnij, by złapać za helikopter Wygaszacza ekranu. Tylko ostrożnie — nie patrz na obracające się śmigło, bo Cię zahipnotyzuje! Czy potrafisz zatrzymać złoczyńcę, zanim ucieknie?

- W zestawie dwie minifigurki: Wygaszacz ekranu i Elastyna z wydłużonymi ramionami.
- Model dachu obejmuje billboard, talerz satelitarny, antenę, lądowisko dla helikopterów i przeszkodę przedstawiającą turbinę z obracającym się wirnikiem.
- W zestawie jest też motor Elastyny i helikopter z podwoziem ułatwiającym budowanie, obracającym się hipnotyzującym śmigłem oraz otwieranym kokpitem.
- Rusz w pościg za Wygaszaczem ekranu na motorze Elastyny, ale uważaj na obracający się wirnik turbiny.
- Pomóż Elastynie rozbujać się na billboardzie i złapać helikopter jej długimi rękami.
- Akcesoria: laptop i urządzenie śledzące.
- Ten emocjonujący zestaw do budowania jest odpowiedni dla dzieci w wieku od 4 lat.
- W zestawie znajdziesz łatwe do zbudowania modele, które mają podstawki ułatwiające rozpoczęcie budowania. Proste instrukcje pozwalają dzieciom szybko zabrać się do składania modeli i zabawy.
- Zestawy LEGO® Juniors są w pełni zgodne ze wszystkimi innymi zestawami LEGO.
- Helikopter ma ok. 9 cm wysokości, 12 cm długości i 10 cm szerokości.
- Dach ma 15 cm wysokości, 15 cm szerokości i 6 cm głębokości.
- Motocykl Elastyny ma ok. 3 cm wysokości, 9 cm długości i 2 cm szerokości.
- Ilość elementów: 95

Dostępność: dostępne

Cena: 119,99 zł
szt.

LEGO Toy Story 10766 Chudy i Pan Sterowany

LEGO Toy Story 10766 Chudy i Pan Sterowany
LEGO Toy Story 10766 Chudy i Pan Sterowany

Wprowadź swojego malucha w świat budowania z klocków LEGO z zestawem 10766 Chudy i Pan Sterowany z zabawnego filmu "Toy Story 4" wytwórni Disney•Pixar. Ten prosty zestaw konstrukcyjny LEGO 4+ został zaprojektowany z myślą o przedszkolakach i małych dzieciach. Łatwy do złożenia samochodzik - Pan Sterowany z filmu "Toy Story" - zbudowany jest na specjalnym podwoziu startowym, które pozwala nawet zupełnym nowicjuszom poczuć dumę z samodzielnego złożenia pojazdu i innych części zestawu. Zestaw zawiera proste instrukcje, które pomogą zacząć budowanie i zabawę, a młodym fanom wyścigów samochodowych wyjaśnią cel poszczególnych etapów budowania. Dzięki temu dzieci rozwijają wyobraźnię i pewność siebie, poznając świat budowania z klocków LEGO w znajomej scenerii filmów Disney•Pixar. W komplecie minifigurka Chudego ułatwiająca zabawę w odgrywanie ról.

Zestawy LEGO 4+ są zaprojektowane z myślą o małych dzieciach. Budowanie tych ciekawych modeli jest bardzo łatwe, co pomaga początkującym konstruktorom LEGO rozwijać pewność siebie.
Zestaw zawiera minifigurkę Chudego.
Łatwy do zbudowania Pan Sterowany ma duży spojler z tyłu, zderzak z oczami z przodu i antenę do zdalnego sterowania, a także podstawkę startową, która pozwoli Twojemu dziecku szybko zabrać się do budowania z klocków LEGO i zabawy w emocjonującym świecie filmu "Toy Story 4" wytwórni Disney•Pixar.
Akcesoria: trzy zielone żołnierzyki, pilot zdalnego sterowania Panem Sterowanym, sześć kolorowych podstawek do zbudowania oraz trzy pachołki do zbudowania.
Odtwórz ze swoim maluchem emocjonujące sceny z filmu "Toy Story" lub wymyślcie własne historie.
Zestawy LEGO 4+ wprowadzą Twoje dziecko w świat ulubionych postaci z filmów i seriali oraz bohaterów życia codziennego.
Zestawy LEGO 4+, znane wcześniej pod nazwą LEGO Juniors, można łączyć ze wszystkimi zestawami konstrukcyjnymi LEGO.
Zestaw konstrukcyjny z filmu "Toy Story 4" to doskonały prezent dla przedszkolaków i małych dzieci.
Pan Sterowany ma ok. 6 cm wysokości, 9 cm długości i 6 cm szerokości.

Ilość klocków: 69

Dostępność: dostępne

Cena: 44,99 zł
szt.

LEGO Toy Story 10767 Pokaz kaskaderski Diuka Kabum

LEGO Toy Story 10767 Pokaz kaskaderski Diuka Kabum
LEGO Toy Story 10767 Pokaz kaskaderski Diuka Kabum

Załóż kask i przygotuj się na wielki pokaz kaskaderski. Słyszysz, jak wiwatuje publiczność? Włącz motocykl i zrób parę okrążeń płonącej obręczy. Potem ustaw się na pozycji, wciśnij gaz do dechy i pomknij w kierunku rampy. Czy razem z Diukiem Kabum uda Ci się przeskoczyć płomienie i wylądować bezpiecznie po drugiej stronie?

Początkowe zestawy LEGO 4+ są zaprojektowane z myślą o małych dzieciach. Budowanie tych ciekawych modeli jest bardzo łatwe, co pomaga początkującym konstruktorom LEGO rozwijać pewność siebie.
W zestawie dwie minifigurki: Chudy i Diuk Kabum.
Ten fajny zestaw zawiera płonącą obręcz i pasiastą rampę z luką, w której można ustawić samochody, a także dwie podstawki startowe, które pozwolą Twojemu dziecku szybko zabrać się do budowania z klocków LEGO i zabawy w emocjonującym świecie filmu "Toy Story 4" wytwórni Disney•Pixar.
W komplecie jest też motocykl, dwa samochody i mały szyld pokazów kaskaderskich z rampą.
Akcesoria: cztery płomienie, peleryna i dodatkowa peruka oraz trzy beczki do zbudowania i ułożenia jedna na drugiej.
Pomóż swojemu dziecku ustawić płonącą obręcz w różnych miejscach i wykonać karkołomne skoki kaskaderskie.
Maluchom spodoba się odgrywanie emocjonujących scen z filmu "Toy Story" albo wymyślanie własnych historii.
Początkowe zestawy LEGO 4+ wprowadzą Twoje dziecko w świat ulubionych postaci z filmów i seriali oraz bohaterów życia codziennego.
Zestawy LEGO 4+, znane wcześniej pod nazwą LEGO Juniors, można łączyć ze wszystkimi zestawami konstrukcyjnymi LEGO.
Zestaw do budowania z filmu "Toy Story 4" to doskonały prezent dla przedszkolaków i małych dzieci.
Rampa z płonącą obręczą ma ok. 18 cm wysokości, 22 cm szerokości i 12 cm głębokości.
Motocykl ma ok. 3 cm wysokości i 6 cm długości.
Każdy samochód ma ok. 4 cm długości i 3 cm szerokości.

Ilość elementów: 120

Dostępność: dostępne

Cena: 89,99 zł
szt.

LEGO Toy Story 10768 Przygoda Buzza i Bou na placu

LEGO Toy Story 10768 Przygoda Buzza i Bou na placu
LEGO Toy Story 10768 Przygoda Buzza i Bou na placu

Wprowadź swojego malucha w świat zabawy z uroczym zestawem LEGO® 4+ 10768 Przygoda Buzza i Bou na placu zabaw z filmu „Toy Story 4” wytwórni Disney Pixar. Ten uroczy zestaw został zaprojektowany z myślą o przedszkolakach i małych dzieciach. Zawiera piętrowy domek do zabawy z kuchnią, zjeżdżalnią, mostem, ścianką wspinaczkową, platformą z okrągłym oknem oraz specjalną podstawką startową, która pozwala nawet zupełnym nowicjuszom poczuć dumę z samodzielnego złożenia pojazdów, budynków i nie tylko. Na ślicznym placu zabaw znajdziesz również karuzelę i ruchome krzaki pod mostem, w których znajduje się kryjówka i schowek na skunksomobil. Zestaw zawiera proste instrukcje, które pomogą zacząć budowanie i zabawę, a młodym poszukiwaczom przygód wyjaśnią cel poszczególnych kroków budowania. Dzięki temu dzieci rozwijają wyobraźnię i pewność siebie, poznając świat budowania z klocków LEGO w scenerii znanej z filmów „Toy Story”.

Zestaw zawiera:

- piętrowy domek do zabawy z kuchnią, zjeżdżalnią, ruchomymi krzakami pod mostem, ścianką wspinaczkową i platformą z okrągłym oknem. Dołączona do zestawu podstawka startowa pozwoli Twojemu dziecku szybko zabrać się do budowania z klocków LEGO® i zabawy w emocjonującym świecie filmu „Toy Story 4” wytwórni Disney Pixar;

- trzy minifigurki z filmu „Toy Story 4”: Buzz Astral, Bou i Gabby Gabby;

- akcesoria: laska pasterska Bou, patelnia i jajko oraz nowe drzewka LEGO® wyprodukowane z ekologicznego plastiku pochodzenia roślinnego.

Zestawy LEGO® 4+ są zaprojektowane z myślą o małych dzieciach. Budowanie tych ciekawych modeli jest bardzo łatwe, co pomaga początkującym konstruktorom LEGO rozwijać pewność siebie.

Ilość elementów: 139

Dostępność: dostępne

Cena: 119,99 zł
szt.

LEGO Toy Story 10770 Karnawałowe Szaleństwo Chudego

LEGO Toy Story 10770 Karnawałowe Szaleństwo Chudego
LEGO Toy Story 10770 Karnawałowe Szaleństwo Chudego

LEGO 10770 TOY STORY 4 Szaleństwo Chudego i Buzza

Wprowadź swojego malucha w świat karnawałowych emocji z filmu „Toy Story” wytwórni Disney•Pixar w zestawie LEGO® 4+ 10770 Karnawałowe szaleństwo Chudego i Buzza! Ten pełen akcji zestaw konstrukcyjny został zaprojektowany z myślą o przedszkolakach i małych dzieciach. Zawiera kolorową strzelnicę karnawałową z dużym szyldem i laserową armatką oraz specjalną podstawką startową, która pozwala nawet zupełnym nowicjuszom poczuć dumę z samodzielnego złożenia budynków, pojazdów i nie tylko. W tym ciekawym zestawie dla przedszkolaków znajdziesz również karuzelę Terrorantulę z ruchomymi ramionami, dwa samochodziki z podwoziami startowymi oraz lodziarnię wyposażoną w kasę, stolik, ławki oraz szyld. Zestaw zawiera proste instrukcje, które pomogą zacząć budowanie i zabawę, a młodym miłośnikom karnawału wyjaśnią cel poszczególnych etapów budowania. Dzięki temu dzieci rozwijają wyobraźnię i pewność siebie, poznając świat budowania z klocków LEGO w znajomej scenerii z filmów „Toy Story”. W komplecie są minifigurki Chudego, Buzza Astrala i Bou oraz figurki LEGO Kaczuszki i Króliczka

• Zestawy LEGO® 4+ są zaprojektowane z myślą o małych dzieciach. Budowanie tych ciekawych modeli jest bardzo łatwe, co pomaga początkującym konstruktorom LEGO rozwijać pewność siebie.

• W zestawie trzy minifigurki postaci z filmu „Toy Story”: Chudy, Buzz Astral i Bou oraz figurki LEGO® Kaczuszki i Króliczka.

• Karnawałowa strzelnica ma elementy z dekoracją rakiety, które można przewrócić, oraz osobną, działającą armatkę, a także podstawkę startową i ścianę z dekoracją, które pozwolą Twojemu dziecku szybko zabrać się do budowania z klocków LEGO® i zabawy w emocjonującym świecie filmu „Toy Story” wytwórni Disney

•Pixar. W komplecie jest też lodziarnia z kasą, stołem i ławkami.

• W tym uroczym zestawie znajduje się też obracająca się karuzela Terrorantula z ruchomymi ramionami oraz dwa samochodziki na podwoziach startowych.

• Akcesoria: sześć klocków służących jako amunicja, skrzynia, trzy elementy z nadrukiem rakiety, duże lody, dwa małe lody, deser lodowy, łyżka do lodów, wiaderko i laska pasterska Bou.

• Odtwórz ze swoim maluchem emocjonujące sceny z filmu „Toy Story” lub wymyślcie własne historie.

• Zestawy LEGO® 4+ wprowadzą Twoje dziecko w świat ulubionych postaci z filmów i seriali oraz bohaterów życia codziennego.

• Zestawy LEGO® 4+, znane wcześniej pod nazwą LEGO Juniors, są zgodne ze wszystkimi zestawami do kreatywnego budowania LEGO.

• Kreatywny zestaw z filmu „Toy Story 4” to doskonały prezent dla przedszkolaków i małych dzieci.

• Strzelnica karnawałowa ma ok. 10 cm wysokości, 12 cm szerokości i 3 cm głębokości.

• Każdy samochodzik ma ok. 9 cm wysokości, 3 cm długości i 3 cm szerokości.

• Lodziarnia ma ok. 11 cm wysokości, 6 cm szerokości i 8 cm głębokości.

• Terrorantula ma ok. 8 cm wysokości, 19 cm szerokości i 19 cm głębokości.

Dostępność: dostępne

Cena: 229,99 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl