Gra "Biznes po polsku" średnia

Gra "Biznes po polsku" średnia
Gra "Biznes po polsku" średnia

Biznes po polsku to emocjonująca i zabawna gra, której scenariusz i zasady związane są ze światem finansów, obrotem kapitału, strategią inwestowania. Grając w "Biznes po polsku" możecie poznać smak ryzyka, odczuć satysfakcję z udanej transakcji finansowej, ale poznacie także gorycz porażki, utraty kapitału, a niekiedy klęskę całkowitego bankructwa.

Dostępność: dostępne

Cena: 31,95 zł
szt.

Gra "Misja - kolonizacja" Dr Knizia poleca

Gra "Misja - kolonizacja" Dr Knizia poleca
Gra "Misja - kolonizacja" Dr Knizia poleca

Wyślij misję kosmiczną na nowo odkrytą planetę. Twoi kosmonauci mają zadanie przygotować ją do zamieszkania przez ludzi. Za każdy ogrodzony teren zdobędziesz punkty. Zaproś do siebie ufoludki - zyskasz dodatkowe punkty.

Autorem gry jest doktor matematyki Reiner Knizia, jeden z najpopularniejszych twórców gier na świecie. Opracował blisko 600 tytułów, wydanych w ponad 50 językach.

Dostępność: dostępne

Cena: 41,95 zł
szt.

Gra "Scotland Yard"

Gra "Scotland Yard"
Gra "Scotland Yard"

Scotland Yard doskonała gra planszowa, w której zespół detektywów (od 2 do 5 graczy) ma za zadanie wyśledzenie Mister X, w którego wciela się jeden gracz. Plansza reprezentuje Londyn z zaznaczonymi liniami metra, autobusów oraz trasami taksówek. Nazwa gry pochodzi od głównej siedziby policji w Londynie. Czy Mister X wpadnie w nocnym Londynie w sieć swoich prześladowców? Czy detektywki zdołają wpaść na jego ślad? Wspólnie - w odpowiednim czasie, na odpowiednim miejscu - mają szansę! Jeden z graczy wciela się w rolę Mister X, reszta graczy to detektywi. Celem grającego Mister X-em jest wymknięcie się obławie. Uda mu się to wówczas, gdy detektywi wykorzystają wszystkie swoje bilety, a Mister X pozostanie nieodkryty. Detektywi z kolei usiłują schwytać przestępcę. Gracze na zmianę wykonują swoje ruchy. Zaczyna Mister X, który w sekrecie wykonuje swoje posunięcia. Przy użyciu autobusu, metra i taksówek, próbuje uciec prześladowcom. Detektywi wiedzą tylko z jakiego środka lokomocji aktualnie korzysta. Posiadając tę informację starają się przenieś swoje pionki do kolejnego przystanku wybranego środka lokomocji, oddając w ręce Mister X bilet, który właśnie wykorzystał. W 3, 8, 13, 18 i 24 ruchu Mister X musi zdradzić swoje położenie ścigającym go detektywom. Dobra taktyka i nieco szczęścia to wszystko czego potrzeba, aby odnieść sukces w tej wspaniałej grze! Dzięki planszy z naniesioną mapą miasta, po paru rozgrywkach zaułki Londynu przestaną stanowić tajemnicę! 
Gra "Scotland Yard" otrzymała tytuł Gry Roku 1983 w Niemczech.

Zawartość pudełka:
- plansza do gry (50 x 66,5 cm),
- 6 pionków (wys. 3 cm),
- 29 kart startu (2,5 x 2,5 cm),
- 130 biletów (57 x taksówka, 45 x autobus, 23 x metro, 5 x black-ticket) (2 x 3,5 cm)
- 3 bilety 2x pozwalające na dodatkowy ruch w jednej kolejce (2,5 x 4 cm),
- 5 tablic na bilety dla detektywów (8,5 x 5,5 cm),
- 1 mapa ruchów z kartką papieru dla Mistera X (19,5 x 15,5 x 0,5 cm),
- 1 daszek przeciwsłoneczny dla Mister X (18 x 28 cm),
- 2 pierścienie dla policjantów (śr. 2,5 cm),
- 2 instrukcje.

 

Dostępność: dostępne

Cena: 149,95 zł
szt.

Gra Connect 4 Hasbro

Gra Connect 4 Hasbro
Gra Connect 4 Hasbro

Prosta gra rozwijająca myślenie strategiczne i spostrzegawczość. Wyzwij przyjaciół na pojedynek! W Connect 4 liczy się strategia i spostrzegawczość. Ułóż krążki w jednej linii aby wygrać! Kto pierwszy stworzy linie złożoną z 4 krążków, wygrywa! Uważaj, Twój oponent będzie starał Ci się przeszkodzić i zaburzyć linię własnymi krążkami. A więc? Jaką dziś obierzesz strategię? Ułożysz krążki poziomo, pionowo, a może po przekątnej?

Dostępność: dostępne

Cena: 69,95 zł
szt.

Gra Fun Static Strategiczna układanka

Gra Fun Static Strategiczna układanka
Gra Fun Static Strategiczna układanka

Gra Fun Static to gra logiczna polegająca na odpowiednim dopasowaniu kształtów i kolorów. Bądź spostrzegawczy, jak nikt w Twoim otoczeniu. Dopasuj, układaj, buduj rzędy! Gra rozwija umiejętność rozpoznawania kształtów i kolorów, spryt i dobrą taktykę, spostrzegawczość, logiczne myślenie.

Zawartość opakowania:
- 108 elementów,
- 1 torba,
- 1 instrukcja.

Dostępność: dostępne

Cena: 84,95 zł
szt.

Gra podróżna "Bitwa lądowa"

Gra podróżna "Bitwa lądowa"
Gra podróżna "Bitwa lądowa"

Gra na zasadach popularnej gry w statki. Każdy z graczy wybiera pola, na których znajdują sie jego oddziały, a następnie musi odgadnąć współrzędne oddziałów przeciwnika, zanim zrobi to ten drugi. W tym zestawie pionkami są małe modele samolotów. 

Dostępność: dostępne

Cena: 17,95 zł
szt.

Gra podróżna "Flotylla"

Gra podróżna "Flotylla"
Gra podróżna "Flotylla"

Gra na zasadach popularnej gry w statki. Każdy z graczy wybiera pola, na których znajdują się jego oddziały, a następnie musi odgadnąć współrzędne oddziałów przeciwnika, zanim zrobi to ten drugi. W tym zestawie pionkami są małe modele statków.

Dostępność: dostępne

Cena: 17,95 zł
szt.

Gra Rancho

Gra Rancho
Gra Rancho

Gra planszowa RANCHO to kontynuacja znanej i cenionej gry SUPERFARMER. RANCHO, którego autorem jest Michał Stajszczak, powstało, aby uczcić pamięć wspaniałego polskiego matematyka, profesora Karola Borsuka, i przypomnieć sukces HODOWLI ZWIERZĄTEK. Gra SUPERFARMER przygotowana w oparciu o ideę profesora podczas 15 lat obecności w Polsce i w wielu innych krajach świata zdobyła rzesze fanów. 

Dostępność: dostępne

Cena: 89,95 zł
szt.

Gra Ryzyko Hasbro

Gra Ryzyko Hasbro
Gra Ryzyko Hasbro

Gra strategiczna, której celem jest opanowanie terytorium innych graczy. Przejmij kontrolę nad światem; stwórz własną strategię wojskową i podejmij „Ryzyko”. Nowa, odświeżona wersja gry zawiera uaktualnioną planszę, nowe wygląd pionków i wzbogacone karty Misji. Rozłóż planszę i szykuj się na bitwy, zawiązywanie przymierzy z wrogiem, zdrady i podbijanie nowych terytoriów. Powierz swój los kostkom do gry: wynik rzutów decyduje o tym, kto wygrywa bitwę. Gracz, który pierwszy zajmie terytorium wroga, wygrywa!

 

Dostępność: dostępne

Cena: 189,95 zł
szt.

Steam Park

Steam Park
Steam Park

Zbuduj własne wesołe miasteczko!

Wciel się w rolę właściciela fantastycznego, napędzanego parą wesołego miasteczka. Masz do dyspozycji wielką połać terenu nieopodal Robotowa. Zbuduj tam gigantyczne rollercoastery, a goście zaczną napływać tłumnie! Steam Park jest niezwykle dynamiczną i pełną akcji, ale jednocześnie prostą gra rodzinną.Ma dwa poziomy trudności: wariant łatwiejszy przeznaczony jest dla mniej doświadczonych graczy, a trudniejszy, bardziej strategiczny, dla osób oczekujących ekscytujących wyzwań. Zasady gry oparte są o rzuty kośćmi i elementy zarządzania. Gracze rywalizują budując jak najbardziej dochodowe wesołe miasteczka. Trójwymiarowy park rozrywki dosłownie rośnie przed oczami, a ilustracje autorstwa Marie Cardouat przenoszą graczy wprost do baśniowego świata. Wybierz swoją własną strategię. Możesz postawić na dużą liczbę odwiedzających. Ale wtedy ryzykujesz, ze w wesołym miasteczku urośnie góra śmieci. Rozbudowa? Owszem, ale czy zdążysz z promocją? Sam zdecyduj. Jakikolwiek będzie Twój wybór- pamiętaj: liczy się każda sekunda. Pozostali gracze są tuz za Tobą. Szybkie planowanie zostawi Ci więcej czasu na pozostałe działania. Unikalny system wyboru akcji powoduje, że w grze Steam Park musisz być nie tylko przedsiębiorczy, ale także najszybszy!

Elementy gry:

-18 rollercoasterów

-20 budek

-24 kości

-42 pionki gości

-34 karty premii

-4 początkowe kafelki terenu

-20 dodatkowych kafelek terenu

-4 plansze świnek

-84 żetony banknotów

-48 żetonów brudów

-1 płócienny woreczek

-4 żetony kolejności

-1 cennik brudów

-1 licznik tur

-1 znacznik tur

-4 karty pomocy

Gra przeznaczona dla osób powyżej 8 roku życia od 2 do aż 4 osób! Średni czas rozgrywki wynosi 60 min.

Wymiary opakowania: 29,5x29,5x7 cm.

Dostępność: dostępne

Cena: 89,99 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl