Opcje przeglądania

Gra "Biznes po europejsku"

Gra "Biznes po europejsku"
Gra "Biznes po europejsku"

Biznes po Europejsku to gra, w której będąc obywatelem Unii Europejskiej masz szansę zbudować swoje finansowe imperium.Podróżując po Europie możesz inwestować w stolicach krajów należących do Unii.

Dostępność: dużo

Cena: 37,50 zł
szt.

Gra "Biznes po polsku"

Gra "Biznes po polsku"
Gra "Biznes po polsku"

Biznes po polsku to gra, której scenariusz i zasady związane są ze światem finansów, obrotem kapitału i strategią inwestowania. Grając w Biznes po polsku możecie odczuć satysfakcję z udanej transakcji finansowej, ale poznacie także gorycz utraty kapitału, a niekiedy klęskę całkowitego bankructwa.

Dostępność: średnio

Cena: 59,95 zł
szt.

Gra Polski Biznes w polskich miastach BIG

Gra Polski Biznes w polskich miastach BIG
Gra Polski Biznes w polskich miastach BIG

"Polski biznes w polskich miastach" w wersji big jest grą planszową, która przenosi graczy w świat biznesu w polskich miastach - dużych i małych. Jest grą polegającą na dokonywaniu transakcji w celu pomnażania własnego kapitału i eliminacji przeciwników z rynku. Przenosi ona graczy do polskich miast, tych największych i nieco mniejszych. Pozwala na przeżycie emocji związanych z operowaniem dużymi sumami pieniędzy i prowadzeniem działalności w niestabilnym świecie biznesu. Jest świetną rozrywką dla osób w każdym wieku, zapewniając wiele emocji i dobrej zabawy. Dodatkowym elementem gry jest "Katalog miast", w którym gracze (szczególnie najmłodsi) mogą zapoznać się z podstawowymi informacjami o 10 największych polskich miastach (wiedza tam nabyta przydaje się w toku gry).

Zawartość pudełka:
- plansza (42,5 x 34,5 cm),
- pionki do gry (5 szt.) (2,5 x 1 cm),
- elementy inwestycji (cegiełki 45 szt. (1,5 x 1 x 0,5 cm), piramidki 15 szt. (2 x 2 x 1 cm)),
- karty AKT WŁASNOŚCI 25 szt. (9 x 6 cm),
- karty AUTOSTRADY 3 szt. (9 x 6 cm),
- karty LOS 40 szt. (9 x 6 cm),
- karty TARGI 35 szt. (9 x 6 cm),
- karta PREZYDENT MIASTA (9 x 6 cm),
- karta ARCHITEKT MIEJSKI (9 x 6 cm),
- karty SPONSOR MIASTA 5 szt. (9 x 6 cm),
- kostka do gry (2 x 2 x 2 cm),
- banknoty 125 szt. (po 25 szt z każdego nominału) - 10 zł (11 x 5,5 cm), 20 zł (11,5 x 5,5 cm), 50 zł (12 x 6 cm), 100 zł (13 x 6,5 cm), 200 zł (13,5 x 6,5 cm),
- czeki - 10000 zł 4 szt., 5000 zł 11 szt., 1000 zł 30 szt., 500 60 szt. (każdy o wymiarze 9 x 4,5 cm),
- instrukcja.

Dostępność: dużo

Cena: 61,95 zł
szt.

Gra Super Farmer Granna

Gra Super Farmer Granna
Gra Super Farmer Granna

Gra "Super Farmer" ma swoją fascynującą historię. Powstała już w czasie II wojny światowej. Jej twórcą jest wybitny polski matematyk, profesor Karol Borsuk. To doskonała gra rodzinna, w której każdy z graczy jest hodowcą zwierząt. Wszyscy pragną zostać superfarmerem, lecz zwycięzca jest tylko jeden. Twoje zwierzęta rozmnażają się, a to przynosi Ci zysk. Możesz zamieniać wyhodowane zwierzęta na inne, jeśli uznasz, że to się opłaca. Aby zwyciężyć, musisz jako pierwszy uzyskać stado złożone co najmniej z konia, krowy, świni, owcy i królika. Jednak wszystkie Twoje plany mogą pozostać tylko w sferze marzeń, jeśli nie zachowasz należytej ostrożności! W okolicy grasują bowiem wilk i lis, których łatwym łupem mogą stać się Twoje zwierzęta. 
Super farmer to gra ekonomiczna, która uczy liczenia, przewidywania, planowania, a także kalkulowania ryzyka, czyli trenuje umiejętności bardzo dzisiaj potrzebne. 
Zawartość pudełka:
- 2 dwunastościenne kostki, 
- 128 kartoników z obrazkami zwierząt ( 3 x 3 cm),
- instrukcja.

Dostępność: dostępne

Cena: 45,95 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl