Angry Birds Stella - Pałac królowej

Angry Birds Stella - Pałac królowej
Angry Birds Stella - Pałac królowej

Strąć świnki, żeby Twoje ptaszki mogły przejąć kontrolę nad Pałacem! Ten zestaw kryje w sobie całą frajdę popularnej aplikacji Angry Birds Stella. Po prostu ustaw świnkę na jej stanowisku w Pałacu i strzelaj do niej którymś z ptaszków. Drzwi do pałacu automatycznie otworzą się, kiedy świnka spadnie ze swojego miejsca! Swoją zabawę możesz przenieść do smartfona lub tabletu i odblokować swoją postać w aplikacji. Zestaw zawiera 3 figurki. Produkt oryginalny na licencji.

Wiek: 5+
Wymiary opakowania: 30,5 x 24 x 6,5 cm.

Dostępność: średnio

Cena: 99,95 zł
szt.

Angry Birds Stella telepods

Angry Birds Stella telepods
Angry Birds Stella telepods

Pióra będą latać wszędzie, a świnie będą padać jedna za drugą, gdy zaczniesz grać w Angry Birds Stella! Zabawki Angry Birds Stella doskonale uzupełniają popularną aplikację. Ten zadziorny, mały ptaszek jest w zestawie wraz z tekturową świnią do ćwiczeń precyzji i celności. Po prostu wsuń uciążliwą świnię do bazy i ustaw na nim Luca. Teraz już będzie łatwo - uruchom grę na swoim smartfonie i odblokuj figurkę w aplikacji Angry Birds Stella. Wystarczy ściągnąć aplikację, umieścić swojego Telepoda na ekranie smartfona i.. zobaczyć swoją figurkę w grze! Niech pióra się pierzą, a puch puszy! Czas na ptasie zwycięstwo! Zestaw zawiera 1 figurkę. Produkt oryginalny na licencji.
Dostępne są 4 wzory. Towar wysyłamy losowo, w przypadku zainteresowania konkretnym wzorem prosimy o informację w uwagach.

Wiek dziecka: 5+
Wymiary opakowania: 14 x 16 x 4 cm.

Dostępność: dużo

Cena: 37,95 zł
szt.

Angry Birds Telepods Stella

Angry Birds Telepods Stella
Angry Birds Telepods Stella

Zadziorne ptaszki w zestawie wraz z tekturową świnką do ćwiczenia precyzji i celności. Po prostu wsuń uciążliwą świnię do bazy i strzelaj w nią jednym z ptaszków. Teraz już będzie łatwo – uruchom grę na swoim urządzeniu mobilnym i odblokuj figurkę w aplikacji Angry Birds Stella. Wystarczy ściągnąć aplikację, umieścić swój Telepod na ekranie smartfona i zobaczyć swoje figurki w grze. Niech pióra się pierzą, a puch puszy! Czas na ptasie zwycięstwo! Zestaw zawiera 2 figurki. Produkt oryginalny na licencji.

Wiek: 5+
Wymiary opakowania: 19 x 21 x 4 cm.

Dostępność: dużo

Cena: 64,95 zł
szt.

EICHHORN Wieża edukacyjna 37 el.

EICHHORN Wieża edukacyjna 37 el.
EICHHORN Wieża edukacyjna 37 el.

W zestawie znajdziemy elementy różnej wielkości i kolorów oraz kształtów, Świetna zabawa na długie wieczory dla całej rodziny, która w szczególności przypadnie do gustu fanom gier zręcznościowych. Gra składa się z 37 klocków wykonanch z dobrej jakości drewna w różnych kolorach: niebieskim, żółtym, pomarańczowym, czerwonym i zielonym. Każdy gracz, po rzucie kostką układa odpowiednią konstrukcję – zgodnie z rysunkiem znajdującym sie na kostce. Im konstrukcja wyższa, tym gra staje się trudniejsza. Przegrywa osoba, która nieuważnie wykona swój ruch, a wieża zostanie zburzona. Liczy się zręczność i ostrożność. W zestawie znajdziemy kolorowe klocki pomalowane bezpiecznymi farbami.

Dostępność: dużo

Cena: 34,95 zł
szt.

Gra "Bananowy Dramat"

Gra "Bananowy Dramat"
Gra "Bananowy Dramat"

Gra Bananowy Dramat to rewelacyjna gra dla całej rodziny!

Gra dla 2 lub więcej graczy.

W zestawie znajduję się specjalna makieta z dwoma palmami i lianą po której porusza się małpka. Do dyspozycji mamy również najróżniejsze przedmioty które nakładamy na równoważnie małpki (min. banany, węże i jaszczurki). W środku również obrazkowa instrukcja złożenia gry i polska instrukcja rozgrywki.

Dostępność: średnio

Cena: 23,95 zł
szt.

Gra "Bierki"

Gra "Bierki"
Gra "Bierki"

Bierki to gra towarzyska polegająca na zbieraniu pojedynczych patyczków z rozrzuconego stosu, bez poruszenia pozostałych. Ćwiczy silną wolę, koncentrację, zręczność. Wygrywa ten gracz, który uzyska największą liczbę punktów, naliczanych według rodzaj...

Dostępność: dużo

Cena: 4,50 zł
szt.

Gra "Mistakos"

Gra "Mistakos"
Gra "Mistakos"

Wariant 1
Celem gry jest zdobycie jak najmniejszej liczby punktów karnych w trakcie układania stosu krzeseł. Gracze mogą zdecydować, ile rund chcą zagrać. Średnio wybierają 5 rund. Gra może zakończyć się remisem. Grę rozpoczyna najmłodszy gracz. Wybiera kolor krzeseł i kładzie jedno na stole. Gra toczy się zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Następny gracz wybiera swój kolor krzeseł i kładzie je na krześle, ustawionym przez pierwszego gracza, tak aby żadna z nóg mebla nie opierała się na stole. Trzeci gracz dostaje ostatni kolor krzeseł. Ustawia swoje na krzesełkach przeciwników. Tylko jedno krzesło może stać na blacie, pozostałe można układać na sobie w dowolny sposób. Liczba punktów karnych równa się ilości krzeseł, które upadły na stół w czasie jego ruchu. Kolejną rundę rozpoczynamy od nowa. Zaczyna gracz po lewej stronie osoby, która przewróciła wieżę. Wygrywa osoba posiadająca najmniej punktów karnych.
Wariant 2
Celem gry jest jak najszybsze pozbycie się swoich krzeseł. Podzielcie się równo między graczy. Gra polega na układaniu, każdy po sobie krzeseł tak, aby inne krzesła nie spadły. Tylko jedno krzesło może stać na blacie, pozostałe układamy na nim. Jeśli krzesła spadną podczas ruchu danego gracza, musi on zebrać wszystkie krzesła, które spadły i wchodzą one do jego puli. Następny ruch należy do gracza po lewej stronie. Wygrywa osoba, która jako pierwsza pozbędzie się wszystkich krzeseł.

Zawartość: 24 krzesła w 3 kolorach (8 zielonych, 8 niebieskich, 8 czerwonych).

 

Dostępność: dostępne

Cena: 52,95 zł
szt.

Gra "Spadające małpki"

Gra "Spadające małpki"
Gra "Spadające małpki"

Wspaniała gra rozwijająca zręczność oraz koncentrację dzieci w wieku od 5 lat. Gracze wkładają różnokolorowe patyczki w pień palmy, a następnie wrzucają do środka palmy małpki, które zahaczają się o patyczki ogonami. Gracz rzuca kostką do gry z kolorowymi polami – kolor wylosowany kostką wyznacza kolor patyczka, należy wyciągnąć z palmy. Cała sztuka polega na tym, aby przy tym nie spadła żadna małpka! Spadające małpki to gwarancja miło spędzonego czasu dla całej rodziny. 

Dostępność: dostępne

Cena: 105,00 zł
szt.

Gra 2w1 Żabki+wieża z klocków

Gra 2w1 Żabki+wieża z klocków
Gra 2w1 Żabki+wieża z klocków

Rodzinna gra 2w1 to zestaw Skaczących żabek oraz Układanie wieży. W zabawie może brać udział kilku graczy. Gra polega na takim pstryknięciu żabki, aby wskoczyła ona do żabiej miski. Druga gra polega na naprzemiennym dokładaniu elementów przez graczy do momentu zburzenia się wieży.

Wymiary opakowania:ok.30X18X4 cm.

Dostępność: średnio

Cena: 10,95 zł
szt.

Gra Akcji Zły Pies mini

Gra Akcji Zły Pies mini
Gra Akcji Zły Pies mini

Przygotuj Złego Psa Juniora do gry. Pociągnij go do tyłu, aż głowę położy na lewej łapie i zamknie oczy. Grę zaczyna najmłodszy gracz. Wybiera kość, którą następnie wciska w miskę. Jeśli Junior śpi, kolejny gracz wybiera kość i ją naciska. Jeśli Junior się obudzi- gracz odpada z gry, żeby kontynuować grę, trzeba położyć Juniora znów spać. Gra trwa do momentu aż zostanie tylko jeden gracz, który nie był "ugryziony" przez Juniora. Ta podręczna wersja Złego Psa jest idealna w podróży, można w nią grać wszędzie!

Dostępność: średnio

Cena: 20,95 zł
szt.

Gra Bananowy Dramat

Gra Bananowy Dramat
Gra Bananowy Dramat

Gra Bananowy Dramat to rewelacyjna gra dla całej rodziny! W zestawie znajduję się specjalna makieta z dwoma palmami i lianą po której porusza się małpka. Do dyspozycji mamy również najróżniejsze przedmioty które nakładamy na równoważnie małpki (min. banany, węże i jaszczurki). W środku również obrazkowa instrukcja złożenia gry i polska instrukcja rozgrywki. Grę zaczyna najmłodszy gracz. Rzuca kostką. W zależności od elementu jaki wypadł na kostce gracz musi umieścić ten element na małpce. Następnie naciskając jedną z palm, małpka zaczyna się poruszać i musi zjechać do końca liny. Po zjeździe gracz porusza palmę i małpa wraca do pozycji wyjściowej. Jeśli którykolwiek z elementów zawieszonych na małpce spadnie, musi zostać zabrany przez gracza do swojej puli elementów. Tura przechodzi na kolejnego z graczy. Jeśli gracz wyrzuci czarną gwiazdkę, wybiera dowolny element, zawiesza na małpce i wskazuje dowolną osobę, aby poruszyła małpkę w dół. Czarna gwiazdka nie obowiązuję w momencie, gdy uczestnikowi gry pozostał wyłącznie jeden element. Rundę wygrywa ten z graczy, który jako pierwszy pozbędzie się wszystkich swoich elementów. Gra może się składać z dowolnej liczby rund.

Dostępność: dostępne

Cena: 29,95 zł
szt.

Gra Boom Boom Balloon

Gra Boom Boom Balloon
Gra Boom Boom Balloon

Boom Boom Balloon to wspaniała gra balonowa dla całej rodziny. Rozpoczyna najmłodszy uczestnik, a gra toczy się zgodni z ruchem wskazówek zegara. Każdy z graczy w trakcie trwania tury rzuca kostką. Liczba oczek wyrzuconych na kostce wskazuje o ile kliknięć należy przesunąć szpile np.: jeśli kostka wskazuje 3 oczka, można wybrać jedną szpilę i przesunąć ją o 3 kliknięcia lub też 3 szpile przesunąć o 1 kliknięcie. Wszystko jest w porządku do momentu, gdy liczba kliknięć jest równa liczbie oczek na kostce. Gracz, który spowoduje pęknięcie balonu, przegrywa. Jeśli balon pęknie zanim następny gracz wykona swój ruch, przegranym zostaje poprzedni gracz. Pozostali gracze są wygranymi. 

Dostępność: dużo

Cena: 34,95 zł
szt.

Gra Catchball - łapacz

Gra Catchball - łapacz
Gra Catchball - łapacz

Popularna gra łapacze na rzepy. Dwie rękawice zapinane na gumkę, dzięki czemu łatwo dostosować je do rozmiaru dłoni. Rzucamy piłeczkę, a druga osoba łapie ją na swój talerz, tak aby przyczepiła się do niego. Przyjemna gra zręcznościowa, idealna w podróż, bez problemu zmieści się do walizki ze względu na swój mały rozmiar. W zestawie dwie rękawice oraz piłeczka.
Średnica talerza: ok. 18 cm.

Dostępność: dużo

Cena: 12,50 zł
szt.

Gra Chasin' Cheeky

Gra Chasin' Cheeky
Gra Chasin' Cheeky

Przygotuj się na pogoń za śmieszną małpką!Włącz małpkę i patrz jak biega po pokoju. Wrzuć kółka na ogon małpki, jako pierwszy nakarm ją bananem i patrz jak wykonuje taniec zwycięstwa. W zestawie małpka, 6 kółek i jeden banan.

Dostępność: dostępne

Cena: 115,00 zł
szt.

Gra Cranium Ulep To!

Gra Cranium Ulep To!
Gra Cranium Ulep To!

Poznaj Cranium Ulep-To, zwariowaną grę planszową, w której motywem przewodnim jest kosmos! Wykaż się nie lada sprytem oraz inteligencją! Pamiętaj, jedynym sposobem na wygraną jest praca w zespole! Jeden z graczy podnosi kartę i rzeźbi z gliny (w zestawie) pokazany na karcie przedmiot. Następnie ten sam gracz musi dopilnować, aby reszta graczy odgadła, czym jest owy twór - zanim czas dobiegnie do końca. Gracz, który jako pierwszy poprawnie odgadnie 4 razy, wygrywa grę! Pamiętajcie - wasza konstrukcja nie musi wyglądać dokładnie tak, jak na karcie - bądźcie kreatywni! 

Dostępność: średnio

Cena: 89,95 zł
szt.

Gra Downfall Machine

Gra Downfall Machine
Gra Downfall Machine

Downfall to gra pełna kół zębatych i strategii! Gracze wymieniają się co kolejkę, używając swojego kluczyka, przekręcając jedno koło zębate podczas swojej tury. Cel? Zdobyć 10 kuleczek, układając trasę przy pomocy kluczyka. Każdy krok musi zostać niezwykle przemyślany, jeden zły ruch i kuleczka wyląduje u twojego oponenta! Downfall uczy strategicznego i krytycznego myślenia!

Dostępność: średnio

Cena: 109,95 zł
szt.

Gra Elefun Hasbro

Gra Elefun Hasbro
Gra Elefun Hasbro

Klasyczna już gra Elefun wraca w nowej, jeszcze zabawniejszej wersji! Elefun gra piękne melodie na swojej trąbie, ale to jeszcze nie koniec! Z jego półprzezroczystej trąby wylatują piękne, kolorowe motyle! Gracze za pomocą siatek muszą złapać ich tyle, ile tylko zdołają. Wygrywa ten, kto złapie ich najwięcej.

Dostępność: dostępne

Cena: 169,95 zł
szt.

Gra Footbal Piłkarzyki na sprężynkach

Gra Footbal Piłkarzyki na sprężynkach
Gra Footbal Piłkarzyki na sprężynkach

Piłkarzyki Football to gra klasyczna dla dwóch osób. Piłkarzyki są umieszczone na sprężynkach, dzięki którym gracz swobodnie może wykonywać manewry. Bramkarze są ruchomi przez co gracze mogą aktywnie bronić swoich bramek . Wygrywa ten kto strzeli więcej goli swojemu przeciwnikowi.
Zawartość opakowania:
- Boisko, 
- Schemat ustawienia piłkarzy oraz instrukcja montażu gry,
Torebka z elementami do montażu:
- 20 sprężynek, 
- 20 figurek piłkarzy w kolorze czerwonym,
- 20 figurek piłkarzy w kolorze żółtym,
- 1 figurka bramkarza w kolorze niebieskim, 
- 1 figurka bramkarza w kolorze pomarańczowym,
- Piłka ( 1 sztuka + 1 sztuka zapasowa),
- 2 dźwigienki do bramkarzy,
- 2 uchwyty, 
- 2 bramki. 
Wymiary boiska: 49 x 29 x 4 cm.
Wysokość piłkarzy: ok. 4 cm.

Dostępność: średnio

Cena: 32,95 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl