LEGO Boost 17101 Zestaw kreatywny

LEGO Boost 17101 Zestaw kreatywny
LEGO Boost 17101 Zestaw kreatywny

Zestaw kreatywny LEGO BOOST rozbudzi Twoją kreatywność dzięki połączeniu uniwersalnych klocków LEGO® z zaawansowaną technologią. Pobierz darmową aplikację na tablet, w której znajdziesz szczegółowe instrukcje budowania i programowania każdego z 5 wielofunkcyjnych modeli. Robot Vernie potrafi się poruszać i mówić. M.T.R.4 (Multi-Tooled Rover 4) to mocny, wszechstronny łazik, który ma 4 różne dołączane narzędzia, w tym sprężynową wyrzutnię. Gitara 4000 to instrument muzyczny z funkcją pitch bend (zmiany wysokości dźwięku) i efektami akustycznymi. Kot Frankie to interaktywny zwierzak, który potrafi się bawić, mruczeć i wyrażać nastrój. Linia produkcyjna to z kolei zminiaturyzowana fabryka, która naprawdę tworzy miniaturowe modele LEGO! Aplikacja ma intuicyjny interfejs programowania oparty na ikonach. Dzięki niej łatwo ożywisz swoje modele i wykonasz wszystkie przewidziane dla nich czynności. W zestawie jest też mata pomocna przy niektórych zabawach, a do tego plakat LEGO BOOST na ścianę!

Dostępność: dostępne

Cena: 699,99 zł
szt.

LEGO BrickHeadz 41597 Portret z klocków

LEGO BrickHeadz 41597 Portret z klocków
LEGO BrickHeadz 41597 Portret z klocków

Dołącz do rodziny LEGO® BrickHeadz! Ten ciekawy zestaw pozwoli Ci zbudować siebie, swoich najbliższych, przyjaciół lub współpracowników jako figurki BrickHeadz. Wybierz włosy i kolor skóry, załóż stylowe okulary lub jedno z innych dołączonych akcesoriów i uwieńcz swoje dzieło jedną z naklejek. Nie zapomnij ułożyć perfekcyjnej fryzury! Swoje dzieła możesz zaprezentować na podstawkach do zbudowania, by pokazać wszystkim, jaka to świetna zabawa budować własną podobiznę w stylu BrickHeadz!

Rusz wyobraźnią i zbuduj siebie, swoich najbliższych, przyjaciół lub współpracowników jako figurki LEGO® BrickHeadz. Zestaw umożliwia zbudowanie dwóch figurek BrickHeadz ze starannie wybranych klocków LEGO przedstawiających różne fryzury i kolory skóry. W zestawie są też dwa rodzaje okularów, arkusz naklejek z dodatkowymi szczegółami oraz separator klocków. Twoje dzieła będą świetnie wyglądać na podstawkach do zbudowania w Twoim domu, biurze i każdym innym miejscu.

-Umożliwia zbudowanie dwóch niepowtarzalnych figurek LEGO® BrickHeadz z klocków LEGO.
-W zestawie arkusz naklejek z różnymi detalami.
-W zestawie także dwie płytki do zbudowania.
-Stwórz własne postacie LEGO® BrickHeadz, zbuduj swoją podobiznę lub figurki przedstawiające Twoich najbliższych, przyjaciół lub współpracowników.
-Połącz swoją podobiznę w stylu LEGO® BrickHeadz z innymi znanymi postaciami BrickHeadz, by stworzyć niezwykłą, hybrydową figurkę.
-Ten ciekawy zestaw z postaciami do zbudowania jest odpowiedni dla dzieci w wieku od 10 lat.
-Płytki mają ok. 4 cm kwadratowych powierzchni.

Dostępność: dostępne

Cena: 129,99 zł
szt.

LEGO BrickHeadz 41604 Iron Man

LEGO BrickHeadz 41604 Iron Man
LEGO BrickHeadz 41604 Iron Man

Zafunduj sobie dawkę świetnej zabawy i zbuduj Iron Mana MK50 z kolorowych klocków LEGO® BrickHeadz, które oddają wszystkie kultowe detale tej postaci znanej z filmu Avengers: Infinity War — łącznie z elektromechaniczną zbroją. Model ma także szybki napęd rakietowy oraz kolekcjonerską podstawkę z ikoną BrickHeadz, którą można łatwo postawić na wybranym miejscu, na przykład w domu lub w pracy.

-Figurka Iron Mana MK50 do zbudowania z serii LEGO® BrickHeadz ma oczy BrickHeadz oraz realistyczne detale z kinowego przeboju Avengers: Infinity War, w tym napęd rakietowy, charakterystyczną zbroję i maskę.
-Do każdej postaci LEGO® BrickHeadz do zbudowania dołączamy kolekcjonerską podstawkę do samodzielnego złożenia.
-Powiększ swoją kolekcję LEGO® BrickHeadz o innych superbohaterów z filmowego hitu Avengers: Infinity War oraz z wielu innych popularnych filmów, seriali, gier i komiksów.
-Łącząc z sobą postacie LEGO® BrickHeadz do samodzielnego zbudowania, możesz tworzyć odlotowe hybrydy albo własne niezwykłe postacie.
-Ten zestaw z postacią do zbudowania jest odpowiedni dla dzieci w wieku od 10 lat.
-Model ma ok. 7 cm wysokości bez podstawki.
-Podstawka ma ok. 4 cm kwadratowych powierzchni.

Dostępność: dostępne

Cena: 44,99 zł
szt.

LEGO DC Super Heroes 76097 Starcie z mechem Lexa

LEGO DC Super Heroes 76097 Starcie z mechem Lexa
LEGO DC Super Heroes 76097 Starcie z mechem Lexa

Dołącz do bohaterów Ligi Sprawiedliwości i odbierz zielony podajnik mocy Cheetah™ w tym zestawie LEGO® DC Comics Super Heroes Lex Luthor™ Mech Takedown. Mech ma otwierany kokpit/kapsułę ewakuacyjną z miejscem na minifigurkę, ruchome szybkostrzelne działko na sześć klocków i miejsca, do których można przyczepić trzy podajniki energii do zebrania. Ten zestaw z superbohaterami dla chłopców i dziewczynek zawiera również lotnię Batmana z dwoma miotaczami klocków, zielony podajnik energii do zbudowania, pięć minifigurek oraz przezroczyste, pomarańczowe elementy mocy, które można doczepiać do modeli i minifigurek.

Dostępność: dostępne

Cena: 179,99 zł
szt.

LEGO Disney 41155 Przygoda Elzy na targu

LEGO Disney 41155 Przygoda Elzy na targu
LEGO Disney 41155 Przygoda Elzy na targu

Dołącz do uwielbianych postaci Elzy i Olafa w zestawie LEGO® l Disney Przygoda Elzy na targu. W zestawie jest wózek sprzedawcy owoców i warzyw, stoisko z kwiatami pod piękną wieżą zegarową oraz dok z łódką wiosłową, na której można urządzić piknik. Obróć klocek z tarczą zegara, by wybrać letnią lub zimową scenerię w tym wspaniałym zestawie dla dziewczynek i chłopców. Puść wodze fantazji i skorzystaj z modułowej konstrukcji zestawu, przesuwając i zamieniając miejscami różne jego sekcje. Wieżę zegarową możesz połączyć z innymi zgodnymi zestawami LEGO Disney, by zbudować własny wymarzony model.

- W zestawie minilaleczka Elzy oraz figurka Olafa z własną śnieżną chmurką.
- Zestaw zawiera wieżę zegarową z pomostem i dwustronną tarczą zegara (na lato i na zimę), stragan targowy z kołami oraz łódkę wiosłową z miejscem dla dwóch minilaleczek.
- Akcesoria: lodowe moce Elzy, dwa wiosła, łyżwy, jabłko, marchewka, wiśnie, kwiaty, ciasto i kieliszek.
- Dostosuj zestaw, przesuwając i zamieniając miejscami wewnętrzne sekcje, takie jak grządki i dok.
- Model można połączyć z innymi zgodnymi zestawami LEGO® l Disney, by zbudować własny wymarzony model.
- Odwiedź targ w Arendelle na wiosnę, a potem obróć tarczę zegara i zmień scenerię na zimową, znaną z filmu Disneya „Kraina Lodu”.
- Pomóż Elzie wiosłować w łódce, by wyruszyć na piknik lub przygodę z Olafem.
- Ten zestaw dla dziewczynek i chłopców jest odpowiedni dla dzieci w wieku 5–12 lat.
- Wieża zegarowa z pomostem ma ok. 14 cm wysokości, 9 cm szerokości i 6 cm głębokości.
- Łódka wiosłowa ma ok. 11 cm długości, 4 cm szerokości i 2 cm wysokości.
- Ilość elementów: 125

Dostępność: dostępne

Cena: 89,99 zł
szt.

LEGO Jurassic World Atak dilofozaura 75931

LEGO Jurassic World Atak dilofozaura 75931
LEGO Jurassic World Atak dilofozaura 75931

Pomóż myśliwym odeprzeć agresywny Atak dilofozaura na posterunek w tym ciekawym zestawie zainspirowanym filmem Jurassic World™. W wieży obserwacyjnej z dźwigiem znajdziesz bramę i ściany z funkcją wybuchania, a także skrzynię i małego dilofozaura. Zeskocz na dół i użyj pistoletu ze środkiem usypiającym, by powstrzymać dilofozaura, zanim przebije się przez ogrodzenie. Ten zestaw z dinozaurami zawiera trzy minifigurki i dwie figurki dinozaurów.

Dostępność: dostępne

Cena: 239,99 zł
szt.

LEGO Jurassic World Atak indoraptora 75930

LEGO Jurassic World Atak indoraptora 75930
LEGO Jurassic World Atak indoraptora 75930

Rozegraj wspaniałą walkę z dinozaurem w tym szczegółowym zestawie zainspirowanym filmem Jurassic World™. Pomóż Owenowi, Claire i Blue uratować Maisie przed hybrydowym dinozaurem w dwupiętrowym budynku z przestawianymi ścianami, muzeum, laboratorium, biurem, sypialnią, zdejmowanymi oknami, zapadającym się dachem i dużą czaszką triceratopsa do zbudowania. Ten zestaw dla dziewczynek i chłopców zawiera sześć minifigurek i dwie figurki dinozaurów.

Dostępność: dostępne

Cena: 599,99 zł
szt.

LEGO Jurassic World Pościg raptorów 75932

LEGO Jurassic World Pościg raptorów 75932
LEGO Jurassic World Pościg raptorów 75932

Odtwórz klasyczną scenę z oryginalnego filmu Park Jurajski w tym ciekawym zestawie LEGO® z okazji 25. rocznicy wydania tego kultowego filmu. Otwórz szafkę w kuchni i ukryj w niej Lexa i Tima Murphy’ego przed polującym welociraptorem. Użyj funkcji zamykanych drzwi, by nie wpuścić dinozaura do sterowni komputerowej, a potem przebij się przez okno i kontynuuj pościg. Ten zestaw z dinozaurami zawiera cztery minifigurki i figurkę welociraptora.

-W zestawie cztery minifigurki: Alan Grant, Ellie Sattler, Lex Murphy i Tim Murphy oraz figurka welociraptora.
-Sterownia komputerowa składa się z laboratorium i aneksu kuchennego.
-W sterowni znajduje się biurko z komputerem, drabina, telefon, kamera monitoringu, system zamykania drzwi i okno, które można rozbić, a także komora chłodnicza zawierająca DNA i zarodki dinozaurów.
-W aneksie kuchennym można znaleźć galaretkę, czekoladę, łyżkę, tasak, hot doga, garnki i patelnie oraz otwieraną szafkę.
-Welociraptor ma ruchome kończyny i głowę oraz kłapiące szczęki.
-W zestawie jest też pistolet z miotaczem klocków.
-Akcesoria: osiem zarodków dinozaurów, krótkofalówka, parasol, klucz i puszka pianki do golenia.
-Pchnij dźwignię, by włączyć zamek w drzwiach!
-Ukryj dzieci przed welociraptorem w szafce w kuchni.
-Ten zestaw z dinozaurami jest odpowiedni dla dzieci w wieku 7–12 lat.
-Model ma ok. 8 cm wysokości, 29 cm szerokości i 21 cm głębokości.
- Ilość elementów: 360

Dostępność: dostępne

Cena: 239,99 zł
szt.

LEGO Jurassic World Pościg za pteranodonem 75926

LEGO Jurassic World Pościg za pteranodonem 75926
LEGO Jurassic World Pościg za pteranodonem 75926

Rozegraj scenę szaleńczego pościgu zainspirowaną filmem Jurassic World™ i pomóż Owenowi oraz tropicielce uratować pteranodona. Ten emocjonujący zestaw LEGO® z dinozaurami zawiera szybką terenówkę z miotaczem siatki, pistolet ze środkiem usypiającym, dwie minifigurki oraz figurkę pteranodona.

Dostępność: dostępne

Cena: 119,99 zł
szt.

LEGO Jurassic World Pościg za śmigłowcem 75928

LEGO Jurassic World Pościg za śmigłowcem 75928
LEGO Jurassic World Pościg za śmigłowcem 75928

Pomóż Owenowi uratować jego wiernego welociraptora w emocjonującym zestawie Pościg za śmigłowcem zainspirowanym filmem Jurassic World™. Wheatley uwięził Blue w klatce przyczepionej do helikoptera z obracającym się śmigłem, 6-strzałowym działkiem i dwoma reflektorami. Rusz za nim w pościg na quadzie z przyczepką i wystrzel z kuszy, by uratować dinozaura oraz odzyskać jaja. Ten fajny zestaw dla dzieci zawiera trzy minifigurki i figurkę welociraptora.

Dostępność: dostępne

Cena: 239,99 zł
szt.

LEGO Jurassic World Ucieczka przed karnotaur 75929

LEGO Jurassic World Ucieczka przed karnotaur 75929
LEGO Jurassic World Ucieczka przed karnotaur 75929

Uważaj na spadające lawowe kamienie i śmiertelnie niebezpiecznego dinozaura szalejącego po wyspie Isla Nublar w dramatycznym zestawie Ucieczka przed karnotaurem, zainspirowanym filmem Jurassic World™. Pomóż Owenowi, Claire i Franklinowi uciec kulą żyroskopową albo furgonetką z kabiną dla dwóch minifigurek, szyberdachem, miotaczem klocków, mobilnym centrum dowodzenia oraz przyczepką z funkcją uruchamiania kuli żyroskopowej. Zarośnięta stacja kul żyroskopowych wyposażona jest w funkcję wybuchających lawowych kamieni, wyrzutnię kul żyroskopowych i gniazdo dinozaura. Ten ciekawy zestaw zawiera trzy minifigurki i dwie figurki dinozaurów.

Dostępność: dostępne

Cena: 379,99 zł
szt.

LEGO Jurassic World Ucieczka z laboratorium 75927

LEGO Jurassic World Ucieczka z laboratorium 75927
LEGO Jurassic World Ucieczka z laboratorium 75927

Pomóż stygimolochowi w ucieczce w tym emocjonującym zestawie zainspirowanym filmem Jurassic World™. Znajdziesz w nim laboratorium z platformą obserwacyjną, przechylanym stołem i oknem, które można rozbić. Laboratorium połączone jest z zagrodą dla dinozaura wyposażoną w dwa reflektory i podnoszoną bramę. Ten ciekawy zestaw dla chłopców i dziewczynek zawiera dwie minifigurki i figurkę stygimolocha.

Dostępność: dostępne

Cena: 189,99 zł
szt.

LEGO Marvel Super Heroes 76099 Pojedynek z nosorożcem w pobliżu kopalni

LEGO Marvel Super Heroes 76099 Pojedynek z nosorożcem w pobliżu kopalni
LEGO Marvel Super Heroes 76099 Pojedynek z nosorożcem w pobliżu kopalni

Sięgnij po zestaw Rhino Face-Off by the Mine i połącz siły z Czarną Pantery i Okoye, by rozprawić się z zamaskowanym superzłoczyńcą Killmongerem. W tym zestawie z serii LEGO® Marvel Super Heroes znajdziesz ruchomą figurkę nosorożca uzbrojoną w miotacze klocków. W pudełku jest także tor kolejowy z jeżdżącym wózkiem kopalnianym. Przechylenie wózka włącza funkcję wysadzania toru — wózek przewraca się, rozsypując ładunek vibranium. Ten niesamowity zestaw zawiera 3 minifigurki.

Dostępność: dostępne

Cena: 119,99 zł
szt.

LEGO Super Heroes 76068 Superman vs Bizarro

LEGO Super Heroes 76068 Superman vs Bizarro
LEGO Super Heroes 76068 Superman vs Bizarro

Ruszaj pędem do walki i złap Bizarro™! Tylko czy Ci się to uda?! Trudno przewidzieć, w która stronę zwróci się za chwilę ten niedoszły pogromca Supermana poruszający się odwróconym samochodzikiem z serii Mighty Micros. Wyssij z Bizarro energię za pomocą niebieskiego kryptonitu. Tylko uważaj na zielony kryptonit! Walnij przeciwnika gigantyczną pięścią! Kto zwycięży w tej zwariowanej potyczce?
- Zawiera dwie minifigurki z miniaturowymi nogami: Superman™ i Bizarro™.
- Pojazd Mighty Micros Supermana ma miejsce dla minifigurki, logo Supermana™ i wielkie pięści.
- Odwrócony samochodzik Mighty Micros Bizarro także jest uzbrojony w wielkie pięści.
- Bizarro™ ma odwrotnie zbudowany samochodzik, który jeździ do tyłu i ciska kryptonitem w złą stronę!
- W zestawie akcesoria: niebieski, przezroczysty kryptonit Supermana i zielony, przezroczysty kryptonit Bizarro.
- Zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku 5-12 lat.
- Wymiary samochodziku Supermana: ok. 4 cm wysokości, 6 cm długości i 5 cm szerokości.
- Wymiary samochodziku Bizarro: ok. 4 cm wysokości, 6 cm długości i 5 cm szerokości.
- Ilość elementów: 93

Dostępność: dostępne

Cena: 44,99 zł
szt.

LEGO Super Heroes 76069 Batman vs Killer Moth

LEGO Super Heroes 76069 Batman vs Killer Moth
LEGO Super Heroes 76069 Batman vs Killer Moth

Batkopter Mighty Micros tnie powietrze! Czy uda mu się zestrzelić Killer Motha™? Traf latającego robala Batarangiem Batman i poślij tego superzłoczyńcę na ziemię. Tylko uwaga, bo będzie się bronić miotaczem kokonów! Czy Mroczny Rycerz ma szanse na zwycięstwo? W tym przezabawnym pojedynku superbohaterów wszystko zależy od Ciebie!
- Zawiera dwie minifigurki z miniaturowymi nogami: Batman™ i Killer Moth™.
- Batcopter Mighty Micros Batmana ma obracające się śmigła, kabinę dla minifigurki i logo Batmana.
- Samochodzik Mighty Micros Killer Motha ma dwa niebieskie, przezroczyste skrzydła, dekorację w postaci owadzich oczu oraz zielone żądło.
- W zestawie broń: Batarang Batmana i kokonowy miotacz Killer Motha.
- Zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku 5-12 lat.
- Wymiary Batcoptera Mighty Micros Batmana: ok. 6 cm wysokości, 6 cm długości i 4 cm szerokości.
- Wymiary samochodziku Mighty Micros Killer Motha: ok. 6 cm wysokości, 6 cm długości i 4 cm szerokości.
- Ilość elementów: 83

Dostępność: dostępne

Cena: 44,99 zł
szt.

LEGO Super Heroes 76070 Wonder Woman vs Doomsday

LEGO Super Heroes 76070 Wonder Woman vs Doomsday
LEGO Super Heroes 76070 Wonder Woman vs Doomsday

Doomsday™ grzeje silnik! Zaraz popędzi swym samochodzikiem Mighty Micros i zaatakuje pałką. Zobacz, jak Wonder Woman™ kontratakuje mieczem i broni się tarczą, krążąc wokół tego złoczyńcy swym niewidzialnym odrzutowcem!
- Zawiera dwie minifigurki z miniaturowymi nogami: Wonder Woman™ i Doomsday™.
- Odrzutowiec Mighty Micros Wonder Woman ma przezroczyste elementy.
- Samochodzik Mighty Micros Doomsdaya ma przezroczyste elementy płomieni.
- Czy Wonder Woman™ uda się uciec na pokładzie niewidzialnego odrzutowca Mighty Micros? Chyba musisz jej pomóc!
- W zestawie broń: miecz i tarcza Wonder Woman oraz pałka Doomsdaya.
- Zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku 5-12 lat.
- Wymiary odrzutowca Mighty Micros Wonder Woman: ok. 4 cm wysokości, 6 cm długości i 5 cm szerokości.
- Wymiary samochodziku Mighty Micros Doomsdaya: ok. 4 cm wysokości, 7 cm długości i 4 cm szerokości.
- Ilość elementów: 85

Dostępność: dostępne

Cena: 44,99 zł
szt.

LEGO Super Heroes 76072 Iron Man vs Thanos

LEGO Super Heroes 76072 Iron Man vs Thanos
LEGO Super Heroes 76072 Iron Man vs Thanos

Iron Man odpalił tylny napęd rakietowy i pędzi swym supersamochodem w stronę Thanosa. Gdy go dopadnie, rozmontuje pojazd wroga na części swoim kluczem! Ten zestaw z serii Mighty Micros gwarantuje mnóstwo wrażeń. Musisz pokonać Thanosa, zanim uda mu się użyć straszliwej mocy Rękawicy Nieskończoności, bo wtedy nikt ani nic nie da mu już rady!
- W zestawie minifigurki: Iron Man i Thanos z miniaturowymi nogami.
- Samochodzik Mighty Micros Thanosa ma pięć ruchomych palców i pięć elementów klejnotów Nieskończoności.
- Samochodzik Mighty Micros Iron Mana ma z tyłu podwójny napęd rakietowy.
- Iron Man ma klucz, którym może rozłożyć na części pojazd Thanosa!
- W zestawie akcesoria: klucz i dopalacze Iron Mana oraz Rękawica Nieskończoności Thanosa.
- Zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku 5-12 lat.
- Wymiary samochodzika Mighty Micros Iron Mana: ok. 3 cm wysokości, 5 cm długości i 4 cm szerokości.
- Wymiary samochodzika Mighty Micros Thanosa: ok. 3 cm wysokości, 5 cm długości i 5 cm szerokości.
- Ilość elementów: 94

Dostępność: dostępne

Cena: 44,99 zł
szt.

LEGO Super Heroes 76073 Wolverine vs Magneto

LEGO Super Heroes 76073 Wolverine vs Magneto
LEGO Super Heroes 76073 Wolverine vs Magneto

Czy chcesz wziąć udział w zażartej bitwie ze świata X-Men? Wolverine toczy właśnie walkę z Magneto! Posadź Wolverine’a w odrzutowcu Mighty Micros i pędź do walki! Tylko uwaga na wielki magnes Magneto! Wolverine ma długie szpony, a Magneto swoje magnetyczne moce. To będzie doskonałą zabawa!
- Zawiera minifigurki Wolverine’a i Magneto z miniaturowymi nogami.
- Odrzutowiec Mighty Micros Wolverine’a ma cztery ruchome skrzydła.
- Samochodzik Mighty Micros Magneto ma z tyłu element w kształcie typowego magnesu.
- Zaatakuj Magneto potężnym ciosem pazurów Wolverine’a!
- W zestawie akcesoria: przezroczysty element symbolizujący magnetyczne moce Magneto.
- Zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku 5-12 lat.
- Wymiary samochodzika Mighty Micros Wolverine’a: ok. 3 cm wysokości, 5 cm długości i 4 cm szerokości.
- Wymiary samochodzika Mighty Micros Magneto: ok. 3 cm wysokości, 5 cm długości i 4 cm szerokości.
- Ilość elementów: 85

Dostępność: dostępne

Cena: 44,99 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl