Gra Chrono Bomb

Gra Chrono Bomb
Gra Chrono Bomb

Misja specjalna ! Pokonaj labirynt promieni laserowych i zastopuj bombę, nim będzie za późno ! To nic innego jak super tajna misja, w której dzieciaki korzystając ze specjalnych zacisków i sznurków o łącznej długości 8,4 metra, budują laserowe pole, przez które trzeba przejść. Na końcu laserowego labiryntu znajduje się bomba, odliczająca czas... tik tak...tik...tak...tik...tak. Musisz się więc spieszyć, zachowując całkowitą ostrożność, aby nie dotknąć żadnej wiązki laserowej, dotrzeć do bomby jak najszybciej i zostać prawdziwym bohaterem! Graj bez przerwy, za każdym razem budując odmienne pola laserowe lub staraj się poprawić swój najszybszy czas lub czas swojego kolegi!

W zestawie:
- 10 kart (8 kart biegu, 2 karty misji),
- 4 standardowe zaciski,
- 4 zaciski reel,
- 4 czujniki,
- bomba,
- instrukcja gry.

Dostępność: brak towaru

Cena: 129,95 zł

Gra łapacz catchball dwukolorowy siatka

Gra łapacz catchball dwukolorowy siatka
Gra łapacz catchball dwukolorowy siatka

Popularna gra łapacze na rzepy. Dwie rękawice zapinane na rzepy, dzięki czemu łatwo dostosować je do rozmiaru dłoni. Rzucamy piłeczkę, a druga osoba łapie ją na swój talerz, tak aby przyczepiła się do niego. Przyjemna gra zręcznościowa nie tylko dla dzieci ale również dla dorosłych. Idealna w podróż, bez problemu zmieści się do walizki ze względu na swój mały rozmiar. Łapacze jak i piłka są dwukolorowe - zielono - różowe.
W zestawie znajdziemy:
- 2 rękawice o wielkości ok 18.5 x 18,5 x 1,5 cm
- piłeczka.  

Dostępność: dostępne

Cena: 10,95 zł
szt.

Gra Twister

Gra Twister
Gra Twister

Spraw by wspólnie spędzone chwile nabrały kolorów. Wyciągnij matę Twistera i sprawdź, kto cieszy się najlepszą formą. Lewa noga na zielonym, prawa ręka na czerwonym. Utrzymaj równowagę, bo gdy upadniesz na matę - przegrywasz. Gra Twister to pełna śmiechu i kolorów zabawa.
Wiek:6+
Wymiary opakowania:27 X 27 X 5 cm.
Wymiary planszy:117,5 X 171,5 cm.

Dostępność: brak towaru

Cena: 109,95 zł

Piłka - zośka 6 cm

Piłka - zośka 6 cm
Piłka - zośka 6 cm

"Zośka" czyli Footbag to specyficzny rodzaj sportu, który polega na odbijaniu i żonglowaniu małą piłeczką. Korzeni tej dyscypliny należy szukać w Azji Wschodniej, gdzie uprawia się ją od stuleci. Współczesny Footbag ma jednak swe początki w Stanach Zjednoczonych, gdzie opracowano wszystkie najbardziej znane metody i techniki odbijania. Produkt dostępny w sześciu różnych wzorach. Towar wysyłamy losowo. W przypadku zainteresowania konkretnym wzorem prosimy o informacje w uwagach.

Dostępność: dostępne

Cena: 2,85 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl