DICKIE Happy Scania Wywrotka

DICKIE Happy Scania Wywrotka
DICKIE Happy Scania Wywrotka

Dickie Toys Happy Scania to seria pojazdów przeznaczona dla maluchów od 2 roku życia. Wywrotka, która sama jeździ, zaciekawi z pewnością każde dziecko. Wystarczy nacisnąć żółty przycisk a wywrotka pojedzie do przodu lub do tyłu. Pojazd posiada efekty dźwiękowe oraz świetlne. Ma ruchomą przyczepę oraz otwieraną tylną klapę. Dodatkowo do wywrotki dołączono żółtą łyżkę.
Wymiary wywrotki: 25 x 15 x 13 cm.

Dostępność: dostępne

Cena: 95,00 zł
szt.

LENA wywrotka gigant

LENA wywrotka gigant
LENA wywrotka gigant

Duża, wytrzymała, a przede wszystkim bezpieczna zabawka dla dziecka firmy LENA, nadaje się do zabawy zarówno w domu, jak i na dworze. Wywrotka posiada ruchome elementy, które urozmaicą zabawę. Dziecko może wsypywać piasek, klocki lub inne drobiazgi do dużej przyczepy, które następnie z łatwością może wysypać przechylając naczepę. Ponadto wywrotka może przewozić ciężar aż do 150 kg. Całość wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na warunki atmosferyczne, dzięki czemu zabawkę przez cały rok można przechowywać np. w ogródku czy na balkonie. Największą zaletą zabawki jest solidność konstrukcji, dzięki której zabawka służy zabawie latami, jak również pobudzanie kreatywności i wyobraźni dziecka, poprawianie umiejętności manualnych i motorycznych, polepszanie zdolności intelektualnych - zdolności kojarzenia kształtów i kolorów oraz umożliwia integrację z rówieśnikami – sprawdzają się w zabawie w grupie.

Dostępność: dostępne

Cena: 84,95 zł
szt.

Wywrotka "Krzyś"

Wywrotka "Krzyś"
Wywrotka "Krzyś"

Wywrotka dla malucha polskiej firmy Bączek. Wykonana z miękkiego i lekkiego plastiku, idealnego do zabawy dla maluchów. Intensywne barwy, ruchome koła sprawiają, że zabawka stanowi niezłą frajdę podczas zabawy. Naczepa pojazdu podnosi się co uatrakcyjnia zabawkę. Wywrotka idealnie nadaje się zarówno do zabawy w domu jak i na dworze czy piasku. Dodatkowo możemy posadzić za kierownicą klockową figurkę. Pojazd doskonale pobudza kreatywność i wyobraźnię dziecka, poprawia umiejętności manualne i motoryczne, polepsza zdolności intelektualne - zdolności kojarzenia kształtów i kolorów oraz umożliwia integrację z rówieśnikami – sprawdza się w zabawie w grupie. Produkt występuje w 4 wersjach kolorystycznych. Towar wysyłany losowo, w przypadku zainteresowania konkretnym wzorem, prosimy o informację w uwagach.

Dostępność: dostępne

Cena: 16,50 zł
szt.

Wywrotka ANDRONI GIOCATTOLI

Wywrotka ANDRONI GIOCATTOLI
Wywrotka ANDRONI GIOCATTOLI

Wywrotka to wytrzymała 48-centymetrowa zabawka, idealna dla każdego budowniczego. Całość charakteryzuje się bardzo dobrą konstrukcją i lekkością w sterowaniu. Auto charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem i zaokrąglonymi krawędziami oraz ruchomymi elementami. Największą zaletą zabawki jest solidność konstrukcji, dzięki której samochód służy zabawie latami. Pobudza również kreatywność i wyobraźnię dziecka, poprawia umiejętności manualne i motoryczne, polepsza zdolności intelektualne - zdolności kojarzenia kształtów i kolorów oraz umożliwia integrację z rówieśnikami – sprawdza się w zabawie w grupie.

Dostępność: dostępne

Cena: 41,50 zł
szt.

Wywrotka Bump&Go z efektem 3D

Wywrotka Bump&Go z efektem 3D
Wywrotka Bump&Go z efektem 3D

Plastikowa wywrotka o długości 23cm, zasilana na 3 baterie LR6 AA (nie załączone w zestawie). Po włączeniu zabawka jeździ chaotycznym ruchem, gdy natrafi na przeszkodę odbija się od niej i jedzie w innym kierunku. Zabawę urozmaica wygrywana wesoła melodia a także bardzo ciekawy efekt świetlny usytuowany na przyczepie.

Dostępność: dostępne

Cena: 24,95 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl