"Moje Miasto" Pojazd budowlany

"Moje Miasto"  Pojazd budowlany
"Moje Miasto" Pojazd budowlany

Seria "Moje Miasto" to kolekcja pojazdów skierowana dla wszystkich sympatyków straży pożarnej, policji, oraz pojazdów występujących na budowie. Każdy model wyposażony jest w kolorowe światełka oraz liczne dźwięki. Dodatkowo każdy z nich wypowiada komendy oraz polecenia w języku polskim, co z pewnością uatrakcyjni zabawę. 
W tym zestawie znajdziemy do wyboru dźwig z ruchomą wciągarką, wywrotkę z otwieraną przyczepą lub koparkę z ruchomą łyżką. Pojazdy posiadają napęd w tylnych kołach, dzięki któremu popchnięciu pojadą same. Znajdujące się na zabawce przyciski pozwolą na włączenie efektów dźwiękowych oraz świetnych. Produkt dostępny jest w trzech wzorach: dźwig, wywrotka lub koparka.  Towar wysyłany losowo. W przypadku zainteresowania konkretnym wzorem prosimy o informację w uwagach. 

Dostępność: dużo

Cena: 31,50 zł
szt.

DICKIE Dźwig gigant z dźwiękiem - 100 cm

DICKIE Dźwig gigant z dźwiękiem - 100 cm
DICKIE Dźwig gigant z dźwiękiem - 100 cm

Dźwig Gigant z dźwiękiem od renomowanej firmy DICKIE sprawia, że dziecko będzie mogło stworzyć swój wymarzony plac z budowy. Posiada on wiele ruchomych elementów, które z pewności zaciekawią i zachęcą do zabawy. Dziecko będzie mogło poczuć się jak prawdziwy operator, pełniąc bardzo ważną i odpowiedzialną rolę pracownika na budowie. Kabina zdalnego sterowania obraca się o 350 stopni. Umieszczony hak można sterować w dół lub w górę za pomocą specjalnego pilota, podobnie jak przy prawdziwym. Żuraw jest wyposażony w akcesoria, dzięki czemu konstruktor może zdecydować, które ciężkie ładunki powinny być bezpiecznie transportowane. Dźwig z pewnością zapewni mnóstwo świetnej zabawy na długie godziny.

Dostępność: średnio

Cena: 135,00 zł
szt.

Dickie dźwig z samochodem

Dickie dźwig z samochodem
Dickie dźwig z samochodem

Żuraw Dickie posiada wiele ruchomych elementów dzięki czemu twoje dziecko przeniesie się na ogromny plac budowy gdzie będzie pełniło bardzo ważną i odpowiedzialną funkcję operatora wielkiego dźwigu oraz kierowcy ciężarówki. Zabawka jest bardzo łatwa i szyba w montażu. Żuraw może obracać się wokół własnej osi oraz wciągać i opuszczać ładunki za pomocą dołączonego wiadra. Wywrotka posiada ruchomą skrzynię ładunkową.

Wysokość dźwigu: 67 cm.
Długość pojazdu: 13 cm.

Dostępność: dostępne

Cena: 84,95 zł
szt.

Samochód budowlany - dźwig

Samochód budowlany - dźwig
Samochód budowlany - dźwig

Samochód budowlany dźwig świetnie nadaje się do zabawy w piasku jak i również w domu.

Dostępność: średnio

Cena: 14,50 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl