Clementoni Touch Pad Sapientino

Clementoni Touch Pad Sapientino
Clementoni Touch Pad Sapientino

Elektroniczna, mówiąca gra z technologią "touch"; aby grać, wystarczy lekko nacisnąć palcem na obrazki.
Karty - touch pad - towarzyszą dzieciom w wieku powyżej 3 lat w poznawaniu licznych ciekawych tematów edukacyjnych takich, jak zwierzęta, ksztalty i kolory, liczby, litery, jedzenie, pierwsze słówka w języku angielskim i wielu innych. Wystarczy dotknąć palcem postaci na wyświetlaczu i młodzi gracze będę mieli do dyspozycji 3 sposoby zabawy: Poznaj - Posłuchaj - Odszukaj, proponowane przez 10 kart interaktywnych po obu stronach, które można dowolnie wymieniać, aby zacząć nową zabawę.
Zestaw zawiera:
- tablet o wymiarach: 18 x 24 x 2 cm.
- 10 dwustronnych, edukacyjnych kart,
- instrukcję obsługi.

Dostępność: dostępne

Cena: 79,95 zł
szt.

Gra "Prawda czy Fałsz?" DUMEL DISCOVERY

Gra "Prawda czy Fałsz?" DUMEL DISCOVERY
Gra "Prawda czy Fałsz?" DUMEL DISCOVERY

Gra Dumel "Prawda czy Fałsz?" to najbardziej innowacyjna gra na rynku! Gra posiada ponad 1000 pytań z różnych dziedzin. Została skonstruowana tak, aby zarówno dzieci, nastolatkowie jak i osoby dorosłe mogły spędzać razem czas doskonale się bawiąc i ucząc. Niektóre z pytań są niewiarygodnie zabawne, a więc gwarantowana jest świetna atmosfera. Zabawka będzie wypowiadała szalone zdania, a z kolei gracze muszą odgadnąć czy są one prawdziwe czy fałszywe. Gracz, który na początku wybrał swój kolor, wciska go i wówczas w ciągu kilku sekund musi odpowiedzieć klikając na zielony lub czerwony przycisk. Jeżeli uważa, że zdanie jest prawdziwe wciska kolor zielony, analogicznie jeśli jest fałszywa, wciska przycisk czerwony. Każdy z graczy zaczyna grę z pulą 20 punktów. Jeżeli odpowie prawidłowo zdobywa 1 punkt, natomiast jeśli odpowie źle lub nie udzieli żadnej odpowiedzi, traci 2 punkty. Gracz z największą liczbą punktów wygrywa. Gra ta jest idealnym uzupełnieniem spotkań towarzyskich. Ogromnym plusem zabawy jest gimnastyka umysłu, poszerzanie wiedzy i trening pamięci. Gra "Prawda czy Fałsz" wpływa na budowanie i utrzymanie relacji rodzinnych i towarzyskich, a także na pogłębianie wiedzy. Gra w kształcie gwiazdy, posiada 5 ramion, na których znajdują się przyciski funkcyjne w 5 kolorach: niebieskim, fioletowym, żółtym, pomarańczowym i różowym oraz koło na środku z 2 przyciskami - zielonym (prawda) i czerwonym (fałsz). Przeznaczona dla 2-5 graczy. 

Wymiary gry: 23 x 23 x 4 cm.
Wymiary przycisków funkcyjnych: 5,5 x 7 cm.
Średnica koła : 8 cm.

Dostępność: dostępne

Cena: 125,00 zł
szt.

Gra Boggle Flash elektroniczne

Gra Boggle Flash elektroniczne
Gra Boggle Flash elektroniczne

Masz minutkę? To wystarczy, by dać się wciągnąć w niezwykłą grę Boggle Flash! Przekładaj, sprawdzaj, przesuwaj- układaj tak dużo wyrazów, jak tylko się da! Twoim zadaniem jest ułożenie wyrazów pięcioma elektronicznymi kafelkami. Aż 3 sposoby gry- możesz grać w pojedynkę lub z przyjaciółmi!

Elektroniczne kafelki- literki:

  • Podświetlają się i brzęczą za każdym razem, gdy ułożysz właściwe słowo.
  • Odliczają czas.
  • Zliczają punkty i pokazują maksimum, jakie można było osiągnąć.

Wygodne przechowywanie: Boggle Flash możesz wszędzie ze sobą zabrać! Łatwy montaż i wygodne pudełko powodują, że gra zmieści się do każdej walizki!

Zawartość:

-5 elektronicznych kafelków

-pudełko do przechowywania

-instrukcja

Wymiary opakowania: 27x20x6,5 cm.

Dostępność: dostępne

Cena: 135,00 zł
szt.

Gra Elektro Games Station Brick G

Gra Elektro Games Station Brick G
Gra Elektro Games Station Brick G

Znana i lubiana gra Tetris Mega Creative dostępna w kieszonkowej wersji. Jeśli stoisz w kolejce, nudzisz się lub jedziesz autobusem możesz cieszyć się tą małą wersją gameboya a nuda zniknie. Ta mała podręczna gra elektroniczna zmieści się wszędzie. . Zabawka wykonana jest z plastiku.
Gra posiada funkcje :
- włączania i wyłączania,
- przycisk reset,
- różne dźwięki przy różnych czynnościach,
- melodia menu,
- funkcja wyciszania głosu,

Dostępna jest w dwóch kolorach :
- czarny
- biały

Towar wysyłany losowo. W przypadku zainteresowania konkretnym kolorem, prosimy o informację w uwagach. 

Dostępność: dużo

Cena: 10,95 zł
szt.
  • nowość

Gra Przedszkolak - wiem wszystko Jawa

Gra Przedszkolak - wiem wszystko Jawa
Gra Przedszkolak - wiem wszystko Jawa

Gra elektroniczna "Przedszkolak" przeznaczona jest dla dzieci w wieku a 4 - 8 lat. W trakcie zabawy dzieci rozwijają analizę i syntezę wzrokową, ucząc sie podnoszą swój poziom intelektualny.
Gra pomaga dzieciom w wyszukiwaniu różnic, w odnajdowaniu i kojarzeniu wspólnych cech oraz w poznawaniu kształtów. Podczas zabawy dzieci poznają kształty liter, uczą się liczyć.
Na 12 planszach znajduję się 420 rysunków o różnej tematyce, które należy ze sobą skojarzyć. Przy każdym rysunku umieszczony jest punkt. Jeżeli gracz zna odpowiedź dotyka specjalnym długopisem odpowiedni punkt na planszy. Przy prawidłowej odpowiedzi lampka zapali się. W przypadku złej odpowiedzi lampka nie zapali się.
Podczas gry umieszczamy w pudełku tylko jedną planszę. Przed przystąpieniem do gry należy zainstalować odpowiednie baterię. Gra nie zawiera baterii.
Gra zawiera 12 tematycznych plansz:
1. Skojarz element z odpowiednim obrazkiem.
2. Który obrazek nie pasuje?
3. Co można zjeść?
4. Co służy do zabawy?
5. Dobierz pasujące obrazki.
6. Wskaż podobne obrazki.
7. Odszukaj te same ilości.
8. Co do czego pasuje?
9. Który obrazek pasuje do literki?
10. Połącz te same literki.
11. Czyj to cień?
12. Wskaż identyczny obrazek.
Zawartość pudełka:
- 12 plansz (wymiary: 23 x 29 cm),
- podstawka z długopisem.

Dostępność: średnio

Cena: 44,95 zł
szt.

Konsola "My Life"

Konsola "My Life"
Konsola "My Life"
Konsola My Life to wyjątkowa zabawka, dzięki której można stworzyć wirtualną postać z własnymi, niepowtarzalnymi cechami osobowości i wyglądu. Zawiera kilka otoczeń dla gry: dom, szkołę, centrum handlowe i park. Życie każdej postaci My Life jest, jak...

Dostępność: dużo

Cena: 149,99 zł
szt.

VIEV MASTER Zestaw startowy DLL68

VIEV MASTER Zestaw startowy DLL68
VIEV MASTER Zestaw startowy DLL68

Gogle View-Master® to innowacyjny system, który przeniesie Cię do świata wirtualnej rzeczywistości. Pobierz na zgodnego smartfona (nie znajduje się w zestawie) jedną z bezpłatnych aplikacji ViewMaster® i zamontuj smartfon w goglach. Spójrz przez nie na krążek z wprowadzeniem i naciśnij dźwignię, aby dokonać wyboru w wyświetlonym menu. Oglądaj filmy i panoramiczne obrazy w zakresie 360 stopni, poznaj ciekawostki i graj w minigry. Dołączony krążek zapewnia dostęp do demonstracyjnych wersji rozszerzeń takich jak Kosmos, Ciekawe miejsca i Dzika przyroda. Zestaw startowy zawiera gogle View-Master®, krążek z wprowadzeniem, adapter do iPhone’a® 5, 5c i 5s oraz przewodnik użytkownika.

Dostępność: dostępne

Cena: 129,95 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl